Titulli Agnesa Nuredini - Pranverat kalojn
Ndëgjuar 482
Shkarkuar 23
Pëlqyer 2
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Agnesa Nuredini - Pranverat kalojn - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store