Titulli Geti x Kadi - Gajret
Ndëgjuar 603
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 13/01/2023

Texti i këngës

Geti x Kadi - Gajret - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store