Titulli Andi Bajraliu - Zemra e lyp zemren
Ndëgjuar 698
Shkarkuar 49
Pëlqyer 4
Publikuar 15/01/2023

Texti i këngës

Andi Bajraliu - Zemra e lyp zemren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store