Titulli Lulka Merkulaj - Kurbetqar
Ndëgjuar 647
Shkarkuar 75
Pëlqyer 4
Publikuar 18/01/2023

Texti i këngës

Lulka Merkulaj - Kurbetqar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store