Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Sot ketu, neser atje
Ndëgjuar 78,685
Shkarkuar 66
Pëlqyer 74
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Sot ketu neser atje
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Album i - Bardh e zi 2004. Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store