Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Sot ketu, neser atje
Ndëgjuar 74,454
Shkarkuar 634
Pëlqyer 67
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Sot ketu neser atje
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Album i - Bardh e zi 2004. Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store