Titulli Erion x Dafi Derti x Almejda - Qyqek
Ndëgjuar 667
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës

Erion x Dafi Derti x Almejda - Qyqek - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store