Titulli Lindita x Qerim - Thirre burrin pak ma rrall
Ndëgjuar 128
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Lindita x Qerim - Thirre burrin pak ma rrall - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store