Titulli Metro ft Ema Tishukaj - Si met harru
Ndëgjuar 580
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Metro ft Ema Tishukaj - Si met harru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store