Titulli NESTT x BERTT - Rrezik
Ndëgjuar 437
Shkarkuar 7
Pëlqyer 1
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

NESTT x BERTT - Rrezik - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store