Titulli Durrki - Pa ty
Ndëgjuar 268
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Durrki - Pa ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store