Titulli Tina Qeli - Fajin ma le
Ndëgjuar 385
Shkarkuar 20
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Tina Qeli - Fajin ma le - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store