Titulli Deyzoh - Mke thy
Ndëgjuar 428
Shkarkuar 50
Pëlqyer 2
Publikuar 20/03/2023

Texti i këngës

Deyzoh - Mke thy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store