Titulli Joni Lekaj - S du me pranu
Ndëgjuar 517
Shkarkuar 12
Pëlqyer 3
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës

Joni Lekaj - S du me pranu - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store