Titulli Niti Haziri - Ti ke faj
Ndëgjuar 243
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 29/04/2023

Texti i këngës

Niti Haziri - Ti ke faj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store