Titulli ELLI - Une e ajo
Ndëgjuar 348
Shkarkuar 30
Pëlqyer 2
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

ELLI - Une e ajo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store