Titulli Hirushe Xhemali - Haku jem ka me tzan
Ndëgjuar 150
Shkarkuar 12
Pëlqyer 1
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Hirushe Xhemali - Haku jem ka me tzan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store