Titulli Gzim Qendrim - Senet kan ndrru
Ndëgjuar 521
Shkarkuar 16
Pëlqyer 3
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Gzim Qendrim - Senet kan ndrru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store