Titulli Adriana Koreta - Arome Shqiperie
Ndëgjuar 351
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Adriana Koreta - Arome Shqiperie - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store