Titulli Bleona Qereti - Ti nuk din as me ma lyp
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 13,859
Pëlqyer 0
Publikuar 27/06/2022

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store