Banner

Banner

Titulli Mentor Qereti - Kollazh
Ndëgjuar 43,889,085
Shkarkuar 118
Pëlqyer 80,711
Publikuar 03/09/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Follow the performing artist on Instagram & Facebook:
@hekuranbyheki
@Hekuran Krasniqi

Spotify: https://open.spotify.com/album/1XbtDQrJar7ZV3zgvJC6Xa
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/14114890

Mus: Hekuran Krasniqi
Ork: H.Krasniqi & E. Rexhepi
Tex: Agim Gerguri
Kitare: Astrit Stafa
Produced By: Heki
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store