Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Cka ka zemra
Ndëgjuar 735,203
Shkarkuar 442
Pëlqyer 1,196
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store