Banner

Banner

Titulli Anjeza Shahini - Kur je larg
Ndëgjuar 452,681
Shkarkuar 518
Pëlqyer 1,586
Publikuar 05/09/2011

Loading...
Informatat e këngës
Official Video by PINKMOONcreative
Music: Dren Abazi
Lyrics: Antigona Qena
Recorded by: Agolli Sounds
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store