Loading...
Titulli Ardit Gjebrea - Ja ku jam
Ndëgjuar 285,345
Shkarkuar 466
Pëlqyer 1,355
Publikuar 10/02/2010

Download

Informatat e këngës
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store