Banner

Banner

Titulli Aferdita Bajrami - Mos thuj neser e pas neser
Ndëgjuar 5,824,505
Shkarkuar 814
Pëlqyer 5,673
Publikuar 05/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store