Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili -Ti nuk me kupton
Ndëgjuar 26,778
Shkarkuar 174
Pëlqyer 315
Publikuar 02/11/2016

Loading...
Informatat e këngës
follow me for more @fatlindavdyli
Fatlind - E kuptova 2016
mix/rec/master - Fati Records
lyrics by Fatlind
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store