Titulli Adelina Ismaili x Krenar Krasniqi - Potpuri me kenge shpirti
Ndëgjuar 141
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Adelina Ismaili x Krenar Krasniqi - Potpuri me kenge shpirti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store