Banner

Banner

Titulli Blero Ft Etno Engjujt ft Linda Halimi - Qdo nat
Ndëgjuar 37,431
Shkarkuar 725
Pëlqyer 50
Publikuar 07/07/2011

Loading...
Informatat e këngës
ryva kajtazi hajde zemer jehona sopi new skillz new muzik e mir shqip shqiperia ulqini 2011 labinot tahiri flori tequilla albatrit muqiqi meda 2011 tingulli 3nt 2011 2po2 2011 kaos let kallen blero shpat kasapi 2011 vera 2011 shqiperia durresi a;bania kosova prishtina peja mitrovica mc kresha kon pe shan me nan lurical soon hip hop shqip tba unikatil fitore e sinqert 2011 arta bajrami leonora jakupi zanfina ismaili adelina berisha adelina ismaili 2011film shqip seks shqip baba records kanuni records rilind mehmetaj zekë blakaj zek blakaj shqip rap oficial video spote shqip kang per club
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store