Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi - I ngjan asaj ft Evi Reci
Ndëgjuar 1,690,774
Shkarkuar 49
Pëlqyer 4,230
Publikuar 17/10/2014

Loading...
Informatat e këngës
Best of FloriMumajesi: https://goo.gl/2af2vo
Subscribe here: https://goo.gl/K6Rb9A


Composer: Flori Mumajesi,
Director: Flori Mumajesi,
Video Producer: Pro-video
All copyrights owned by Threedots Productions

Music video for I ngjan asaj ft. Evi performed by Flori Mumajesi.

Facebook: https://www.facebook.com/florimumajesi
Instagram: http://instagram.com/iamflorimumajesi

Copyright (C) 2014 Threedots Productions .
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store