Banner

Banner

Titulli Gena - Ne moshen e rinis 2o
Ndëgjuar 15,580
Shkarkuar 572
Pëlqyer 33
Publikuar 29/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ekskluzivisht nga Super Star Records
Facebook: http://www.facebook.com/SuperStarAlbania
WEB: http://superstarradio.al/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store