Banner

Banner

Titulli TiKi feat ETNA, Master GoLD - Ona Ona
Ndëgjuar 29,812
Shkarkuar 450
Pëlqyer 126
Publikuar 02/10/2011

Informatat e këngës
TiKi Official fan page https://www.facebook.com/TiKi.Official1

Beat : Tiki, Festim Beats Txt, 2-rim,TiKi, mix.Maksi Beats,inq. Magic Records,KinG Records


TiKi feat. ETNA, Master GoLD - Ona OnaTiKi feat. ETNA, Master GoLD - Ona OnaTiKi feat. ETNA, Master GoLD - Ona Ona etna ona ona tiki ona ona new hit 2011 ona ona tiki etna tiki ona ona

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store