Banner

Banner

Titulli Gena - Te dashuroj
Ndëgjuar 1,440,257
Shkarkuar 787
Pëlqyer 2,435
Publikuar 29/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/ProduksioniyjetSub

© & ℗ Produksioni Yjet & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store