Banner

Banner

Titulli Bajram Dobra dhe Lulzim Sadiku - Kenga e Kosoves
Ndëgjuar 75,939
Shkarkuar 33
Pëlqyer 275
Publikuar 17/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
▶ Bajram Dobra & Lulzim Sadiku (Lul Vushtrria) - Kenga e Kosoves

Texti: Suzana Fazliu / Muz & Ork: A'recording - Astrit Halimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store