Banner

Banner

Titulli Gena - Me ke vrare
Ndëgjuar 3,668,198
Shkarkuar 780
Pëlqyer 5,111
Publikuar 26/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store