Banner

Banner

Titulli Gena - Ku ta gjej
Ndëgjuar 334,217
Shkarkuar 875
Pëlqyer 437
Publikuar 09/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store