Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain
Ndëgjuar 21,846
Shkarkuar 161
Pëlqyer 79
Publikuar 27/12/2011

Loading...
Informatat e këngës
Nata Amerikane tek Kenget e Shekullit 2011, LIVE ne Teatrin e RTVKLAN
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store