Titulli Binjaket Ismajli - Kenge patriotike
Ndëgjuar 1,517
Shkarkuar 206
Pëlqyer 15
Publikuar 17/02/2023

Texti i këngës

Binjaket Ismajli - Kenge patriotike - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store