Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - A me ke thene ti vete
Ndëgjuar 9,939,565
Shkarkuar 210
Pëlqyer 15,089
Publikuar 07/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Video: Urban Graphics

A më ke thënë ti vetë

A me ke thene ti vete
Me prit edhe sivjet
A nuk me the ti vete
Te dua vertete

Gjithmone me thoje se me doje ti
Dhe unë të besova,sa shumë u mundova
ta mbroj këtë dashuri

REF:
Ku je ti unë nuk e di
kujt ia fal ti ata sy
sytë e tu te zi
Ku je tii o dashuri
kush te do me shumë se unë
k'të dua ta di,k'të dua ta di

Nuk kerkova të më afrohesh
Vet rrembeve zemrën time
Nuk besova qe s'do t'kthehesh
Ti me mbete në kujtime

Gjithmone me thoje se me doje ti
Dhe unë të besova,sa shumë u mundova
ta mbroj këtë dashuri

REF:
Ku je ti unë nuk e di
kujt ia fal ti ata sy
sytë e tu te zi
Ku je tii o dashuri
kush te do me shumë se unë
k'të dua ta di,k'të dua ta di

#shkumbinismaili #amekethenetivete
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store