Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Ti nuk me kupton
Ndëgjuar 2,341,097
Shkarkuar 246
Pëlqyer 4,677
Publikuar 31/10/2011

Loading...
Informatat e këngës
Listen : http://hyperurl.co/tpk13l
FACEBOOK : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinismaili1

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Guitar: Kasam Kasami

Ti nuk më kupton

Jam merzit
nuk dua ta pranoj
sot e ndjej se smundem
asgje me te ndryshoj
jam i lodhur nga fjalet e tua
sa e sa vite
mashtrove veten dhe mua..

jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ti nuk me kuptove
kush tjeter të më kuptoj
kam menduar
qe do të jetë më ndryshe
as ti nuk ndryshove
mbete ajo qe ishe

Ref:
Nata sonte çdo gjë tretën
Vetëm mallin nuk ma tret
Ti më thoje shumë të dua
Un t`besoja me t`vërtetë

Nata sonte çdo gjë tretën
Veç kujtimet më kanë mbetë
Ti më thoje jam e jotja
Të besova me t`vërtetë

Jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ti nuk me kuptove
kush teter tè me kuptoj
kam menduar
qe do jet ma ndryshe
as ti nuk ndryshove
mbete ajo qe ishe

Ref:
Nata sonte çdo gjë tretën
Vetëm mallin nuk ma tret
Ti më thoje shumë të dua
Un t`besoja me t`vërtetë

Nata sonte çdo gjë tretën
Veç kujtimet më kanë mbetë
Ti më thoje jam e jotja
Të besova me t`vërtetë (x3)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store