Banner

Banner

Titulli Zanfina Ismaili - 2 Minuta
Ndëgjuar 1,412,166
Shkarkuar 407
Pëlqyer 1,758
Publikuar 27/07/2012

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/Zanfinaismailiofficial
http://www.twitter.com/ZanfinaIsmaili

Publisher: OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic

Music by : Shkumbin Nebihu
Lyrics by: Avni Qahili
Hair : KACI
Make up: SELLMA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store