Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Meda - 2 minuta
Ndëgjuar 2,019,143
Shkarkuar 11,479
Pëlqyer 7,977
Publikuar 20/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Executive producer: Emracom
Muzika & Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Beat: Granit Gashi
Video by: BUG Production

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/1TGbAyjtMCIgFRvEWj5rEz
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/120497172
iTunes: https://music.apple.com/us/album/2-minuta-feat-meda-single/1489452933?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store