Banner

Banner

Titulli Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash me Defa
Ndëgjuar 10,927
Shkarkuar 544
Pëlqyer 104
Publikuar 19/03/2017

Informatat e këngës
Produksioni Muzikor Evropaturist
https://www.facebook.com/produksionimuzikor.evropaturist?fref=ts

Time Pictures
https://www.facebook.com/Time-Pictures-218317868378142/?ref=bookmarks

A-tv
https://www.facebook.com/A-TV-Faqja-Zyrtare-749273698424972/?ref=bookmarks

A-tv folk
https://www.facebook.com/A-TV-folk-faqja-zyrtare-260773267457381/?ref=bookmarks

A-weeding production
https://www.facebook.com/aweddingproduction/?ref=bookmarks

Albania Music Media
www.albanianmusicmedia.com
https://www.facebook.com/AirMaxMS/?ref=bookmarks

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store