Banner

Banner

Titulli Jetmir Hyseni - Lujma belin me qyqek
Ndëgjuar 6,495
Shkarkuar 464
Pëlqyer 12
Publikuar 16/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store