Banner

Banner

Titulli Gena - Ndoshta
Ndëgjuar 75,901
Shkarkuar 690
Pëlqyer 112
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store