Banner

Banner

Titulli 4 - Engjujt nuk jetojne ne toke
Ndëgjuar 569,641
Shkarkuar 185
Pëlqyer 1,304
Publikuar 03/10/2011

Informatat e këngës
▪Nuk i zotëroj të drejtat autoriale të këngës.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store