Banner

Banner

Titulli Eliza Hoxha e Etno Engjujt - Une jam si ti
Ndëgjuar 21,698
Shkarkuar 649
Pëlqyer 87
Publikuar 27/11/2011

Loading...
Informatat e këngës
Down Syndrome Kosova (DSK), dëshiron të falënderoj produksionin Butterfly- për gjithë punën profesionale për video produksionin e këngës Unë Jam Si Ti.
DSK, dëshiron të falënderoj Rita Zeqiri dhe familjen e sajë për bashkëpunimin e çmuar gjatë xhirimeve të video produksionit.
DSK , në mënyrë të posaçme, falënderon prindërit e fëmijëve të prekur me sindromin Down për gjithë ndihmën dhe bashkëpunimin e thellë në realizimin e projektit Unë Jam Si Ti.
Gjithashtu, DSK , falënderon përzemërsisht ProCredit Bankën për mbështetjen financiare të projektit Unë Jam Si Ti.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store