Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Mos me akuzo
Ndëgjuar 13,184,605
Shkarkuar 370
Pëlqyer 21,232
Publikuar 24/06/2013

Loading...
Informatat e këngës
Shkarko ne iTunes : https://itunes.apple.com/us/album/mos-me-akuzo-single/id918272307
Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Video : Urban Graphics

#shkumbinismaili #mosmeakuzo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store