Titulli Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen (Live )
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 143
Pëlqyer 0
Publikuar 06/05/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store