Banner

Banner

Titulli Adriatik Asllani - Beqare
Ndëgjuar 1,112,187
Shkarkuar 467
Pëlqyer 1,121
Publikuar 02/09/2016

Informatat e këngës
Premtim Mehmeti
https://www.facebook.com/PremtimMehmetiMusic/?fref=ts

Produksioni Muzikor Evropaturist
https://www.facebook.com/produksionim...

Time Pictures
https://www.facebook.com/Time-Picture...

A-tv
https://www.facebook.com/A-TV-Faqja-Z...

A-tv folk
https://www.facebook.com/A-TV-folk-fa...

A-weeding production
https://www.facebook.com/A-Wedding-Pr...

Albania Music Media
http://albanianmusicmedia.com/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store