Banner

Banner

Titulli Gena dhe Flori - Jo Vetem Fjale
Ndëgjuar 566,702
Shkarkuar 1,832
Pëlqyer 1,744
Publikuar 17/10/2014

Loading...
Informatat e këngës
Best of FloriMumajesi: https://goo.gl/2af2vo
Subscribe here: https://goo.gl/K6Rb9A


Composer: Flori Mumajesi,
Director: Flori Mumajesi,
Video Producer: Max Production
All copyrights owned by Threedots Productions

Music video for Jo vetem fjale ft. Gena performed by Flori Mumajesi.

Facebook: https://www.facebook.com/florimumajesi
Instagram: http://instagram.com/iamflorimumajesi

Copyright (C) 2014 Threedots Productions .
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store