Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami
Ndëgjuar 1,368,189
Shkarkuar 396
Pëlqyer 1,840
Publikuar 01/02/2013

Informatat e këngës
Ymer Bajrami kenga e zgrebit live ne emisionin Konaku Emisioni live Konaku
Te gjitha te drejtat e rezervuara TV ERA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store